Zjazd dwunasty edycja druga

Spotykamy się w samo południe, w sobotę szóstego kwietnia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-analogowy, więc komputery nie będą potrzebne.

W sobotę po zajęciach udamy się do Pracowni Liternictwa Wydziału Grafiki ASP na ulicę Karmelicką numer szesnaście, żeby posłuchać o krakowskiej szkole litery narzędziowej.

Zjazd jedenasty edycja druga

Spotykamy się w samo południe w sobotę dwudziestego trzeciego marca w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). Kończymy zajęcia o siedemnastej. W niedzielę spotykamy się o dziesiątej i kończymy o piętnastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą się odbywały przy użyciu komputerów, w programie InDesign. Zgodnie z ustaleniami proszę o przyniesienie własnych komputerów.

Zjazd dziesiąty edycja druga

Spotykamy się w samo południe w sobotę dziewiątego marca w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). Kończymy zajęcia o siedemnastej. W niedzielę spotykamy się o dziesiątej i kończymy o piętnastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą się odbywały przy użyciu komputerów, w programie InDesign. Zgodnie z ustaleniami proszę o przyniesienie własnych komputerów.

Zjazd dziewiąty edycja druga

Spotykamy się w samo południe w sobotę dwudziestego trzeciego lutego w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). Kończymy zajęcia o siedemnastej. W niedzielę spotykamy się o dziesiątej i kończymy o piętnastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą się odbywały przy użyciu komputerów, w programie InDesign. Zgodnie z ustaleniami proszę o przyniesienie własnych komputerów.

Zjazd ósmy edycja druga

Spotykamy się w samo południe w sobotę dziewiątego lutego w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). Kończymy zajęcia o siedemnastej. W niedzielę spotykamy się o dziesiątej i kończymy o piętnastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą się odbywały przy użyciu komputerów, w programie InDesign. Zgodnie z ustaleniami proszę o przyniesienie własnych komputerów.

Wykładowca prosi o przyniesienie ze sobą dobrze zaprojektowanej książki i o zastanowienie się, co sprawia, że ta książka jest dobrze zaprojektowana.