Zjazd piętnasty, edycja druga

Spotykamy się w samo południe, w sobotę piętnastego czerwca w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się nietypowo, o dziesiątej trzydzieści. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, w niedzielę do piętnastej trzydzieści. W sobotę zajęcia będą miały charakter wykładowo-analogowy, więc komputery nie będą potrzebne. W niedzielę proszę o przyniesienie na egzamin urządzenia, które będzie się mogło połączyć z Internetem (telefon/tablet/laptop).

Zjazd czternasty, edycja druga

Spotykamy się w samo południe w sobotę pierwszego czerwca (Dzień Dziecka) w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). Kończymy zajęcia o siedemnastej. W niedzielę spotykamy się o dziesiątej i kończymy o piętnastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą się odbywały przy użyciu komputerów, więc proszę o ich przyniesienie. Ponadto proszę o zainstalowanie wersji trial programu FontLab VI (do ściągniecia stąd). Nawet jeśli ktoś już wykorzystał okres próbny programu.

Zjazd trzynasty edycja druga

Spotykamy się w samo południe, w sobotę osiemnastego maja w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-analogowy, więc komputery nie będą potrzebne.

Zjazd dwunasty edycja druga

Spotykamy się w samo południe, w sobotę szóstego kwietnia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-analogowy, więc komputery nie będą potrzebne.

W sobotę po zajęciach udamy się do Pracowni Liternictwa Wydziału Grafiki ASP na ulicę Karmelicką numer szesnaście, żeby posłuchać o krakowskiej szkole litery narzędziowej.

Zjazd jedenasty edycja druga

Spotykamy się w samo południe w sobotę dwudziestego trzeciego marca w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). Kończymy zajęcia o siedemnastej. W niedzielę spotykamy się o dziesiątej i kończymy o piętnastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą się odbywały przy użyciu komputerów, w programie InDesign. Zgodnie z ustaleniami proszę o przyniesienie własnych komputerów.