• Zjazd trzeci

    Spotykamy się w samo południe, w sobotę szesnastego listopada w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. W sobotę zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów, w niedzielę zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, z użyciem komputerów, dlatego prosimy o przyniesienie laptopów z zainstalowanym programem InDesign.


  • Zjazd drugi

    Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwudziestego szóstego października w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.


  • Zjazd pierwszy

    Spotykamy się w samo południe, w sobotę dziewiętnastego października w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się również o dwunastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały do siedemnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowy, bez użycia komputerów.

LOGOWANIE