• Zjazd ósmy

  Spotykamy się w samo południe, w sobotę piętnastego lutego w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowy, bez użycia komputerów.


 • Zjazd siódmy

  Spotykamy się w samo południe, w sobotę pierwszego lutego w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowy, bez użycia komputerów.


 • Praca domowa

  W zahasłowanej części witryny umieściłem pracę domową od Filipa Modrzejewskiego.


 • Zjazd szósty

  Spotykamy się w samo południe, w sobotę osiemnastego stycznia, w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy z użyciem komputerów, dlatego prosimy o przyniesienie laptopów z zainstalowanym programem FontLab 7 (może być w wersji trial, do ściągnięcia stąd).


 • Materiały z zajęć

  W zahasłowanej części witryny umieściłem materiały z zajęć Piotra Sierżęgi.


 • Zjazd piąty

  Spotykamy się w samo południe, w sobotę czternastego grudnia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.


 • Zjazd czwarty

  Spotykamy się w samo południe, w sobotę trzydziestego listopada w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy z użyciem komputerów, dlatego prosimy o przyniesienie laptopów z zainstalowanym programem InDesign.


 • Wzorniki

  W zahasłowanej części witryny umieściłem wzorniki pism z zajęć kaligraficznych.


 • Zjazd trzeci

  Spotykamy się w samo południe, w sobotę szesnastego listopada w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. W sobotę zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów, w niedzielę zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, z użyciem komputerów, dlatego prosimy o przyniesienie laptopów z zainstalowanym programem InDesign.


 • Zjazd drugi

  Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwudziestego szóstego października w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.


 • Zjazd pierwszy

  Spotykamy się w samo południe, w sobotę dziewiętnastego października w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się również o dwunastej. W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały do siedemnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowy, bez użycia komputerów.

LOGOWANIE