• Zjazd trzynasty

  Spotykamy się o dwunastej trzydzieści w sobotę czternastego maja w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.


 • Zjazd dwunasty

  Spotykamy się o dwunastej trzydzieści w sobotę siódmego maja w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter wykładowo-warsztatowy z użyciem komputerów. Proszę o przyniesienie laptopów z programem InDesign oraz o zainstalowanie programu FontLab (instrukcję roześlę e-mailem).


 • Zjazd jedenasty

  Spotykamy się o dwunastej trzydzieści w sobotę drugiego kwietnia w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter warsztatowy, bez użycia komputerów.


 • Zjazd dziesiąty

  Spotykamy się o dwunastej trzydzieści w sobotę dwudziestego szóstego marca w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter warsztatowy, bez użycia komputerów.


 • Zjazdy w formule zdalnej

  W związku z zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, dwa kolejne zjazdy (26/27.02.2022 i 05/06.03.2022) odbędą się w formule zdalnej. W sobotę i w niedzielę w godzinach 10.00-15.00. Łącza do wykładów roześlę w e-mailach.


 • Zmiana terminu zajęć

  Zajęcia z Hansem Lijklemą zaplanowane na 29/30.01.30 odbędą się 2/3.04.2022.


 • Zjazd siódmy

  Spotykamy się w o dwunastej trzydzieści w sobotę piętnastego stycznia w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter wykładowo-warsztatowy z użyciem komputerów. Proszę o przyniesienie laptopów z programem InDesign.


 • Zjazd szósty

  Spotykamy się o dwunastej trzydzieści w sobotę jedenastego grudnia w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter wykładowo-warsztatowy z użyciem komputerów. Proszę o przyniesienie laptopów z programem InDesign. Proszę także o przyniesienie ulubionych książek z gatunków liryka i dramat. Ponadto proszę o przyniesienie pdf-ów z zadaniami z poprzednich zajęć.


 • Zjazd piąty

  Spotykamy się w o dwunastej trzydzieści w sobotę czwartego grudnia w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter wykładowy. Dodatkowo proszę przyniesienie elektronicznego narzędzia, w którym wygodnie można przeglądać Internet (laptop / tablet, ewentualnie smartfon). Jeśli ktoś ma gotowy font / krój pisma lub pracuje nad jakimś i chciałby go poddać pod dyskusję, to proszę o przyniesienie (w dowolnej postaci).


 • Zjazd czwarty

  Spotykamy się w o dwunastej trzydzieści w sobotę dziewiętnastego listopada w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter wykładowo-warsztatowy z użyciem komputerów. Proszę o przyniesienie laptopów z programem InDesign. Proszę także o przyniesienie ulubionej książki beletrystycznej, której typografię będziemy analizować.


 • Zjazd trzeci

  Spotykamy się w samo południe w sobotę szóstego listopada w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter wykładowo-warsztatowy z użyciem komputerów. Prosimy o przyniesienie laptopów z ulubionym programem do grafiki wektorowej (Adobe Illustrator, Affinity Designer, Inkscape, Vectr, Boxy itp.).


 • Zjazd drugi

  Spotykamy się w samo południe w sobotę dwudziestego trzeciego października w Krakowie w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę zajęcia zaczną się o dziesiątej (w tej samej sali). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter warsztatowy, bez użycia komputerów.


 • Zjazd pierwszy

  Spotykamy się w samo południe w sobotę szesnastego października w Krakowie w sali numer dwieście trzynaście przy ulicy Ingardena 3. W niedzielę zajęcia zaczną się o jedenastej i odbędą się w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W sobotę i w niedzielę zajęcia będą trwały pięć godzin. Będą miały charakter wykładowy, bez użycia komputerów.

LOGOWANIE