Zjazd piętnasty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwudziestego trzeciego czerwca w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę będą tylko wykłady. Natomiast w niedzielę proszę o przyniesienie urządzenia, które będzie mogło wyświetlić stronę internetową w HTML-u (telefon, tablet, komputer itp.).

Zjazd czternasty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dziewiątego czerwca w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. Proszę o przyniesienie komputerów.

Zjazd trzynasty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwunastego maja w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do siedemnastej, a w niedzielę do piętnastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów. Ze względu na specyfikę zajęć apeluję o PUNKTUALNE PRZYBYCIE.

Zjazd dwunasty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę czternastego kwietnia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do osiemnastej, a w niedzielę do czternastej. Proszę o przyniesienie komputerów.

Zjazd jedenasty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwudziestego czwartego marca w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. W sobotę zajęcia będą trwały do osiemnastej, a w niedzielę do czternastej. Proszę o przyniesienie komputerów.