Zjazd piąty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę trzynastego stycznia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o jedenastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.

Zjazd czwarty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dziewiątego grudnia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. Zajęcia w sobotę będą się odbywały przy użyciu komputerów, w programie InDesign. Zgodnie z ustaleniami proszę o przyniesienie własnych komputerów. W niedzielę zajęcia będą miały formułę wykładu, bez komputerów.

W zamkniętej części witryny (dostępnej po zalogowaniu) dodałem materiały z wykładów Piotra Sierżęgi.

Zjazd trzeci

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwudziestego piątego listopada w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. Zajęcia będą się odbywały przy użyciu komputerów, w programie InDesign. Zgodnie z ustaleniami proszę o przyniesienie własnych komputerów.

Zjazd drugi

Spotykamy się w samo południe, w sobotę czwartego listopada w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.

Zjazd pierwszy

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwudziestego pierwszego października w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o jedenastej.