Zjazd ósmy

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwudziestego czwartego lutego w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.

Zjazd siódmy

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dziesiątego lutego w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej, a kończymy o siedemnastej (spróbujemy zmieścić dwudniowe warsztaty w jednym dniu). Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.

Zjazd szósty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dwudziestego siódmego stycznia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowo-komputerowy, więc proszę przynieść własne komputery.

Zjazd piąty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę trzynastego stycznia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o jedenastej. Zajęcia będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, bez użycia komputerów.

Zjazd czwarty

Spotykamy się w samo południe, w sobotę dziewiątego grudnia w sali numer pięćdziesiąt dwa przy ulicy Gołębiej szesnaście w Krakowie (drugie piętro, wejście przez portiernię przy ulicy Gołębiej osiemnaście). W niedzielę spotykamy się o dziesiątej. Zajęcia w sobotę będą się odbywały przy użyciu komputerów, w programie InDesign. Zgodnie z ustaleniami proszę o przyniesienie własnych komputerów. W niedzielę zajęcia będą miały formułę wykładu, bez komputerów.

W zamkniętej części witryny (dostępnej po zalogowaniu) dodałem materiały z wykładów Piotra Sierżęgi.

Więcej artykułów…

  • 1
  • 2